Pro letošní sezónu pořádáme konkurz pro zájemce o působení v soutěžních týmech Junior a Senior. Konkurzy se uskuteční v termínech

• Senior Cheer – 25. 9. 17:30 – 19:30
  • Junior Cheer – 27. 9. , 16:00 – 18:00

Pro nováčky, kteří by se chtěli zúčastnit konkurzů a nemají žádnou průpravu v cheerleadingu, jsou vypsány termíny přípravných tréninků, kde máte možnost se naučit základy našeho sportu nutné pro konkurz ZDARMA. Tyto tréninky jsou celkem 3:

• ST 6. 9. 18:00 – 19:30
  • ST 13. 9. 17:30 – 19:00
  • ST 20. 9. 17:30 – 19:00

Pro konkurz je nutné znát:

• základní pohyby (High-V, Low-V, T atd.)
  • techniku skoku v cheerleadingu – rovný skok, skrčka, pike, toe-touch
  • základy stuntování alespoň z jedné pozice (flyer, base, zadní – back spot): stunty na stehnech, hang dril, prep (elevator)
  • základy akrobacie – minimálně: kotoul vpřed, stojka u stěny, most, přemet stranou (hvězda)

Co si vzít s sebou a na co se připravit?

Na konkurz si vezměte s sebou čistou sportovní obuv, sportovní oblečení a pití a dostavte se prosím alespoň 10 minut předem. Vchod do tělocvičny je z druhé strany budovy na Sladkého 13, viz mapa https://goo.gl/maps/cUxuZ2rWuLS2 a je označen plakáty týmu. Po příchodu vyplníte krátký formulář a poté se převlečete v šatně a potkáme se v tělocvičně.

Po krátkém představení a rozcvičce projdeme všechny výše popsané dovednosti a nějaká kondiční cvičení. Všechna cvičení se budou provádět společně ve skupině, nebudeme po vás chtít, abyste cokoliv předváděli samostatně. Výsledky konkurzu se dozvíte hned na konci tréninku a vybraní zájemci dostanou přihlášku k vyplnění a další informace.

Prosíme rodiče nových zájemců o kategorii Junior a zájemců o kategorii Senior mladších 18 let, aby přišli pro své děti půl hodiny před oficiálním koncem konkurzu, abychom vám mohli předat veškeré potřebné informace.

Těšíme se na všechny! :) Otázky můžete psát níže do komentářů, nebo na náš facebook, nebo na email tigers@vskuniverzitabrno.cz ;)