Jak se stát členem

Konkurzy a nábory probíhají obvykle v září a v červnu. Mají pevně dané termíny a informace k nim najdete vždy na hlavní stránce našeho webu.

Během roku se pak můžeš přihlásit do nesoutěžního týmu, dle věku:

Pokud máte dítě ve věku 4 – 6 let, přijďte na trénink Baby v pondělí od 16:00 h.

Pokud je ti/Vaší dceři 7 a více let, přijďte na trénink Kitties (Hobby) v úterý od 16:00 h. V tomto týmu začínají všichni zájemci, kteří mají zájem připojit se k soutěžnímu týmu a je jim 6 – 12 let. Starší nováčky, pokud nemají již zkušenosti s cheerleadingem nebo sportovní gymnastikou, přijímáme v prvním roce jako náhradníky. Přijď na nábor, nebo kontaktuj přímo trenérku dané divize.

Pokud máš zájem přidat se do Dance týmu a je ti alespoň 13 let (jsi ročník 2009 nebo starší), přijď na nábor, nebo napiš přímo trenérce.

Na trénink přijď 10 – 15 minut předem, aby ses mohla převléct a nachystat s ostatními. Všechny tréninky probíhají od září 2016 v tělocvičně v Komárově, viz Rozpis tréninků, kromě nových tréninků Dance. Rezervace předem není třeba.

Na trénink si vezmi s sebou: sportovní oblečení (tričko a kraťásky nebo legíny), lahev s pitím, čisté sportovní boty (tenisky).

Jak trénink či nábor probíhá? Všichni si společně vyzkouší jeden trénink, seznámí se s trenérem, naučí se základní pohyby a další úplné základy gymnastiky – např. správné držení těla a pár průpravných cviků. Možná se dostane na úplně jednoduché pyramidy. Na konci trénink dostaneš přihlášku k vyplnění a můžeš se zeptat na cokoliv trenérky, pokud máš dotazy.