Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/www/vskuniverzitabrno.cz/subdomains/tigers/wp-includes/pomo/plural-forms.php on line 210 Galerie – Cheerleaders VSK Univerzita Brno Tigers – Roztleskávačky

Galerie

Připravujeme novou galerii :) Na spoustu našich fotek se můžete podívat na našem facebooku

Notice: compact(): Undefined variable: limits in /home/www/vskuniverzitabrno.cz/subdomains/tigers/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 853 Notice: compact(): Undefined variable: groupby in /home/www/vskuniverzitabrno.cz/subdomains/tigers/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 853 Notice: compact(): Undefined variable: limits in /home/www/vskuniverzitabrno.cz/subdomains/tigers/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 853 Notice: compact(): Undefined variable: groupby in /home/www/vskuniverzitabrno.cz/subdomains/tigers/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 853 Notice: compact(): Undefined variable: limits in /home/www/vskuniverzitabrno.cz/subdomains/tigers/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 853 Notice: compact(): Undefined variable: groupby in /home/www/vskuniverzitabrno.cz/subdomains/tigers/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 853

8 comments

  1. Kristýna Svobodová

    Dobrý den chtěla bych se zeptat v kolikati letech se tento sport může nejpozději dělat?? Děkuji za odpověď

  2. Ahoj Kristi, v kolika chceš :) stav se na trénink a uvidíš ;)

  3. Dobrý den. Závodnice od 11-15 let jezdí taky na závody? (myslím třeba na MČR)

  4. Ahoj chtela jsem se zeptat kdy budou pro tento rok(2014) delany ty nabory pro nove clenky je mi 14 v zari bude 15 a chtela bych se tomu hodne venovat:)

    • Ahoj, pro Tebe bude už kategorie Senior – termíny jsou již vypsány v sekci Rozpis tréninků. Můžeš přijít hned 9. 9.! Budeme se těšit ;)

  5. Dobrý den, mám 3 dcery ( 4,5 let, 7 let, 9 let ) , v současné době navštěvují gymnasitku , street dance, taneční přípravku. Nic na soutěžní úrovni. Jsou uchváceny vašimi vystoupeními a rády by chodily k vám trénovat. Můžeme se přijít podívat, vyzkoušet, poradit se ? Kdy a kam ? Děkuji a zdravím.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *