Máme toho teď hodně na práci, takže kromě našeho Facebooku moc nestíháme psát o skvělých vystoupeních, které jsme v poslední době měli :)

Vystupovali jsme na nočním běhu a Avon charitativním běhu – Night Run v Brně na Riviéře, to bylo 16. května. Počasí nám vyšlo naprosto úžasně, takže jsme si to pořádně užili. Vystoupily zde naše Peewees – nejmenší děti, a poté naše Juniorky. Povzbuzovaly jsme také během závodu a níže najdete pár fotek. Další jsou pak v galerii na Facebooku.

Druhé vystoupení bylo na Dni Majáku v Brně na Lesné v sobotu 6.6. Maják je nadační fond a víceúčelové centrum mládeže. Okolo Majáku se vždycky točí samí moc milí a příjemní lidé a i na této akci nám počasí vyšlo perfektně – na Majáku možná až moc :D V uniformách bylo holkám docela horko, ale zvládly to na jedničku. Vystupovaly zde Juniorky a za děti se divákům předvedly Kačka a Barča se svým duem, se kterým budou vystupovat taky na MČR v Liberci už zítra 13. 6. Opět pár momentek najdete níže :)

[flagallery gid=15 name=“Vystoupení jaro 2015″]