Před létem je nejlepší čas začít trénovat, pokud se už na podzim chcete plnohodnotně přidat do týmu a zúčastnit se s námi soutěží! Právě nyní hledáme nové členy všech věkových kategorií. Všechny nábory se uskuteční v rámci pravidelných tréninků na Jarošce – vchod je za rohem z ulice Bartošova, označený jako sportovní centrum:

Úterý 3. 6. v 16:00 – Junior a Peewees – děti 6 – 14 let
Čtvrtek 12. 6. v 16:00 – Junior a Peewees – děti 6 – 14 let
Čtvrtek 12. 6. v 18:15 – Senior – od 15ti let

S sebou potřebujete sportovní oblečení, čistou sportovní obuv (uzavřené tenisky, ideálně ne plátěné), pití. Na místě dostanete všechny potřebné informace a budete se moci zeptat na vše, co vás zajímá. Trénink bude probíhat jako běžný trénink dané složky, noví členové se připojí. Není potřeba nic speciálního umět. V případě dotazů, nebo kdybyste nás nemohli najít, prosím volejte trenérce Silvě: 722 46 56 36.

Moc se těšíme na všechny :)