Je tu začátek nového pololetí a my pořád hledáme nové posily do našich týmů! Přijímáme děti i dospělé, holky i kluky, do všech tří věkových kategorií (Peewees 6 – 11 let, Junior 11 – 14 let, Senior od 15ti let). Stačí přijít na trénink na Jarošku dle rozpisu v sekci Rozpis tréninků v úterý 21. 1., 28. 1. nebo 4. 2. a vyzkoušet si s námi, jaké to je a jak to u nás chodí :) Pokud se vám bude trénink líbit, dostanete všechny další potřebné informace, přihlášku apod. Rodiče dětí mohou na trénink přijít také a podívat se, jak to u nás probíhá.

Není potřeba nic umět, nic nebudete předvádět, pouze si zacvičíte s námi všemi ostatními. Nemějte strach, jsme velmi přátelský kolektiv a na nováčky se vždycky těšíme :) Pokud naopak máte jakoukoliv průpravu, například jste někdy chodili do gymnastiky, baletu, tancování, nebo jste dělali jakýkoliv sport, určitě se vám to u nás bude hodit!

Náš trénink se obvykle skládá z rozcvičky, protažení, gymnastiky a akrobacie, pyramid a stuntů, tance, skoků a posilování. Je toho hodně, ale snažíme se vše během tréninků stihnout :) Letos máme v plánu několik soutěží, takže neváhejte, rozhodně se u nás máte na co těšit! :) Přikládám jednu fotku z našeho posledního vystoupení na basketu Jaroška vs. Slovaňák :)

Cheerleaders v hale Rosnička