Září je tradičně měsícem, kdy nabíráme nové členy na další sezónu. Pokud se k nám chcete přidat, stačí přijít na náborový trénink, nemusíte nic umět, ani nemusíte mít žádné zkušenosti nebo zvláštní dovednosti. Důležitá je chuť cvičit a učit se novým věcem :) Přijímáme holky i kluky!

TERMÍNY NÁBORŮ: ČTVRTEK 5. 9., ÚTERÝ 10. 9. a ÚTERÝ 17. 9. 2013 v malé tělocvičně na gymnáziu tř. Kapitána Jaroše, Brno

PEEWEES A JUNIOR (6 – 15 let): 16:00, SENIOR (od 15 let): 18:15

Mapka zde – vchod do tělocvičen je z ulice Bartošova: http://goo.gl/maps/fxFwW

JAK BUDE NÁBOR PROBÍHAT?

S sebou si vezměte sportovní oblečení, čistou sportovní obuv (tenisky) a pití. Na začátku vám řekne trenérka pár slov k členství  a pravidlům v našem týmu a poté začne normální trénink, kde se hned po rozcvičce a protažení naučíte některé základy cheerleadingu, jako jsou základní pohyby, základy skoků, stuntování – lidských pyramid a akrobacie. Pokud máte z čehokoliv strach, nemějte, vše děláme úplně od začátku a podle schopností každého člověka. Domů dostanete na vyplnění přihlášku, kterou přinesete již vyplněnou na příští trénink.

Po prvním tréninku budete zcela určitě unavení, ale doufáme, že také nadšení :) Potkáte u nás nové kamarády a během sezóny zažijete spoustu nových věcí.

CO POŽADUJEME?

Od svých členů požadujeme pravidelnou docházku na tréninky, a to jak v kategorii SENIOR, tak i u JUNIORek a PEEWEES. Naši členové jsou zvyklí se nevymlouvat a oganizovat si svůj čas tak, aby všechny své povinnosti, vč. školy a práce stíhali zároveň s tréninky. Toto je bohužel nutné – tréninků je i tak málo v poměru s tím, co všechno se musíme naučit, pokud chceme být na soutěžích dobří.

Členové závodních týmů jezdí na soutěže, rozpis soutěží a soustředění dostane každý na začátku roku. Na soutěže posíláme i nováčky, hned 7. 12. bude první soutěž v Praze. Zároveň míváme několikrát do roka vystoupení na různých akcích, především Senior tým.

Cena členství je 1500 Kč/pololetí pro Junior a Peewees, pro Senior je to 2000 Kč/pololetí. Dále si naši členové platí sami kostým, který je poté jejich vlastní (cena cca 1500 Kč) a je na většinu soutěží a akcí stejný po několik let (nekupuje se každý rok), a náklady spojené se soutěží (cesta, startovné, příp. ubytování). Na platbách je možnost se dohodnout individuálně. První náborový trénink je zdarma.

 

Pokud máte nějaké další dotazy, napište nám na tigers@vskuniverzitabrno.cz. Budeme se na vás těšit :)