V září proběhnou nábory dětí na další sezónu. V letošním roce přijímáme nové členy ročníku narození 2010 – 2021 a spouštíme online přihlášku pro registraci na náborové tréninky, abychom se mohli lépe připravit na to, kolik dětí má o náš sport zájem.

Jak se přihlásit na nábor?

Na nábor je potřeba se přihlásit vyplněním přihlášky. Na základě vyplněné přihlášky Vám zašleme detailní informace k náboru.

Kdy a kde budou probíhat nábory?

Nábory budou probíhat v běžném čase a místě tréninků. Kdy a kde probíhají pravidelné tréninky zjistíte v našem rozvrhu pro sezónu 2024/25 (bude zveřejněn brzy – detaily k jednotlivým týmům najdete zatím níže).

Přehled týmů

Naše týmy mají různou úroveň obtížnosti, proto nabízíme následující přehled, abyste lépe věděli, kam se přihlásit.

Baby (ročníky 2018 – 2021)

Tým Baby je poměrně všeobecně zaměřenou přípravkou pro všechny děti. Aktuálně máme v Baby týmu dosti volné kapacity a dosud jsme vždy přijali všechny přihlášené děti. Děti trénují 1x týdně ve středu 15:00 – 16:30 a tento program je vhodný pro holky i kluky, které baví se hýbat. Cílem týmu Baby je poskytnout dětem dobrý sportovní základ hravou formou a seznámit je rámcově s cheerleadingem. Děti v Baby mají vrchol sezóny na našem ShowOffu, což je přehlídka našich týmů pro rodiče a přátele týmu. Každoročně ji pořádáme v Brně.StarCats (2012 – 2017)

Pro všechny děti, které teprve začínají s cheerleadingem a nemají žádné nebo jen malé zkušenosti s jinými akrobatickými sporty (gymnastika, aerobic, rock’n’roll atd.) je tu náš tým StarCats. Děti trénují na Mendlově náměstí každé úterý 15:30 – 17:30 a v průběhu školního roku je čeká také alespoň jedno víkendové soustředění. Během sezóny je čeká jedna soutěž a vystoupení na ShowOffu v Brně. Cílem týmu StarCats je seznámit děti se všemi stránkami našeho sportu, dát jim zážitek z vystoupení na soutěži a zjistit, jak se chtějí sportu věnovat do budoucna.

Kitties (2012 – 2017)

Kitties je náš druhý tým pro nejmenší soutěžní děti. Je určen všem dětem, které již mají nějaké zkušenosti se sportem. Děti, které se hlásí do tohoto týmu, by již měly umět kotoul vpřed a vzad, hvězdu a pracovat na stojce.

Kitties trénují 1x týdně každé úterý 16:00 – 18:00 v Komárově a v průběhu roku je čekají také alespoň 2 víkendová soustředění. Očekává se, že děti budou alespoň občas navštěvovat nepovinné lekce akrobacie. Během sezóny se zúčastní jedné virtuální a jedné fyzické soutěže a také převedou své vystoupení na ShowOffu v Brně. Cílem týmu Kitties je pomaličku připravovat děti na budoucí sportovní kariéru a vyšší levely cheerleadingu.

AngelCats (ročníky 2010 – 2013)

Do týmu AngelCats hledáme šikovné děti, které již mají zkušenosti s jinými sporty (nejlépe akrobatického zaměření, ale není podmínkou). Děti, které se hlásí do tohoto týmu, by již měly umět kotouly vpřed a vzad, hvězdu, stojku o stěnu a most ze stoje a počítat s tím, že AngelCats je soutěžní tým, kde jsou již nějaké nároky na výkon. Nováčci přijatí do tohoto týmu budou v prvním roce primárně zařazeni jako náhradníci, což ale znamená, že budou pracovat celý rok s týmem a budou mít čas a prostor si osvojit všechny potřebné dovednosti a „rozkoukat se“.

AngelCats trénují 2x týdně vždy v úterý 17:30 – 19:30 na Mendlově náměstí a v pátek 15:30 – 18:00 v Komárově. Během roku je čeká několik víkendových soustředění a povinné lekce akrobacie navíc. Během sezóny se zúčastní 4 soutěží vč. Mistrovství ČR a také vystoupí samozřejmě na ShowOffu. Cílem týmu AngelCats je připravovat sportovce pro vyšší levely cheerleadingu.

Máte další otázky? Neváhejte nám napsat na tigers@vskuniverzitabrno.cz