První soutěž pro naše soutěžní týmy se blíží, a proto nastal nejvyšší čas ukázat soutěžní sestavy rodičům, kamarádům a fanouškům našeho klubu.
V neděli 26. února 2023 máte jedinečnou příležitost vidět vystupovat všechny naše soutěžní týmy na domácí brněnské půdě.

Co potřebujete o našem Show offu vědět?
Show off proběhne v Hale míčových sportů Fakulty sportovních studií Masarykovy univerzity v Brně Bohunicích (Kamenice 5) v neděli 26. února 2023 od 15:00. Pro diváky bude hala otevřená od 14:30.
Vstupné na Show off je dobrovolné, ale nějakou hotovost si nezapomeňte! Na místě si budete moct zakoupit dobroty a výrobky od našich sportovců.
Výtěžek ze vstupného i z prodeje poputuje na financování aktivit našeho klubu a na realizaci dalších akcí.
Na co se můžete těšit?
  • vystoupení všech našich soutěžních týmů, tedy Kitties, FluffyCats, GingerCats, SkyCats, Legacy
  • vystoupení malých divizí (individuál, taneční dua, group stunty)
  • vystoupení našeho family týmu Kocóři
  • seznámení s našimi trenéry
  • prodej dobrot a výrobků od našich sportovců
  • tombola
  • představení našich partnerů a sponzorů
Sledujte take facebookovou událost Show offu, ať vám nic neunikne!
Už se moc těšíme na skvělou atmosféru a na symbolické odeslání našich sportovců do soutěžní sezóny!