Milí sportovci, rodiče, přátelé, zní to skoro neuvěřitelně, ale vypadá to, že po 7 měsících online přípravy bychom se příští týden mohli konečně vrátit do tělocvičny. Zatím počítáme s rozvolněním podle plánu a tréninky bez přístupu do šaten, v případě nenadálé změny bychom naše členy obratem informovali. Prosím přečtěte si níže, jaké potvrzení je nutné mít s sebou na trénink a jaká další omezení budou platit.

Od pondělí 24. 5. začínáme opět cvičit dle letošního rozvrhu, kromě týmu ShinyCats, jehož členové budou dočasně trénovat s kategorií Kitties.

Na trénink s sebou prosím přineste jedno z následujících (platí pro všechny sportovce starší 6ti let):

• Potvrzení o výsledku PCR testu, ne starší než 7 dnů
  • Potvrzení o výsledku antigenního testu, ne starší než 72 hodin – Antigenní testování je pro osoby se zdravotním pojištěním v ČR v současnosti poskytovány zdarma jednou za tři dny (osoba neprodělala onemocnění COVID-19 v předchozích 90 dnech). Stránky s informacemi a odběrovými místy naleznete zde: https://testovani.uzis.cz/Antigen
  • Potvrzení od zaměstnavatele nebo školy, že sportovec/dítě absolvoval nejdéle před 72 hodinami test na stanovení přítomnosti antigenu viru SARS-CoV-2 s negativním výsledkem.
  • Čestné prohlášení, zákonného zástupce, že ve škole absolvoval nejdéle před 72 hodinami test na stanovení přítomnosti antigenu viru SARS-CoV-2 s negativním výsledkem (vzor čestného prohlášení – cestne_prohlaseni_covid).
  • Potvrzení o dokončeném očkování proti SARS-CoV-2
  • Potvrzení, že sportovec v posledních 90 dnech prodělal/a covid-19 a má již ukončenou izolaci

Další opatření:

• Při vstupu do budovy využijte prosím připravenou desinfekci na ruce, nebo si umyjte ruce v koupelně
  • Na trénink přijďte již ve sportovním (kromě obuvi), věci si odložíte až v tělocvičně
  • Prosím počkejte před tréninkem venku mimo budovu, dovolí-li to počasí
  • Prosíme rodiče, aby do budovy vstupovali jen v nutných případech a při doprovodu nejmenších dětí
  • Ostatní víkendové akce, jako soustředění a soutěže, jsou zrušeny

Děkujeme za dodržování výše uvedeného a moc se těšíme, že vás opět uvidíme naživo! ❤️ Další informace o náborech nováčků přineseme brzy!