Mezitím co vyčkáváme na postupná uvolňování opatření proti Koronaviru, myslíme už také na léto a příští sezónu. Pro kluky i holky ve věku 4 – 10 let pořádáme letos příměstský tábor v termínu 24. – 27. 8. 2020. Od pondělí do čtvrtka bude pro děti připraven bohatý program v naší tělocvičně v Komárově na Sladkého 13 pod vedením našich zkušených trenérek.

Co se u nás děti naučí?

Náplní tábora budou základy našeho sportu – cheerleadingu – tedy gymnastika, obecná pohybová a sportovní příprava a úplné základy pyramid. Dále si budeme hodně hrát, seznamovat se a také si určitě vyrobíme něco hezkého :)

Kdo a jak se může přihlásit?

Přihlásit je možné holky i kluky od 4 do 10 let. Není potřeba vůbec nic umět, všechno budeme dělat od úplných základů a od začátku. Pokud naopak už nějaké základy Vaše dítě má, tím lépe a určitě se u nás naučí spoustu nových věcí :) Celkem máme maximálně 30 míst, i vzhledem k akutálním omezením a abychom se mohli věnovat všem dětem. Máte-li tedy o tábor zájem, s přihlášením neváhejte!

Vyplňte přihlášku kliknutím zde do 30. 6. 2020

Pak již jen stačí uhradit cenu tábora – 990 Kč na náš účet 2400298482/2010, Fio banka, do poznámky prosím uveďte jméno dítěte.

Na Váš email pak zašleme kompletní pokyny. V ceně tábora je kromě tréninků a celodenního programu (8:30 – 17:00) také vždy teplý oběd v nedaleké restauraci, pitný režim i svačinky.

Kompletní letáček v pdf zde: primestsky-tabor-2020